درخواست و مشکلات مدیریتی خود را با مشاوران آقای مدیر در میان بگذارید

تدوین طرح کسب و کار،ارائه راهکارهای مدیریتی،بررسی نقاط قوت و ضعف سازمانهادرخواست مشاوره مدیریت

گسترش زیرساخت‌ها لازمه توسعه گردشگری ایران است
گسترش زیرساخت‌ها لازمه توسعه گردشگری ایران است
معاون دبیرکل سازمان اکو، ایران را دارای ظرفیت‌های بالایی برای جذب گردشگر دانست که برای توسعه صنعت گردشگری باید زیرساخت‌های خود را گسترش دهد.
به گزارش «ایرنا»، های ری ماراش اوقلی در سفر به زنجان با بیان این مطلب گفت: «ایران برای توسعه گردشگری باید به‌صورت زیرساختی برنامه‌ریزی کند و به حتم این برنامه‌ریزی می‌تواند این صنعت را پیش ببرد.»
معاون دبیرکل سازمان اکو افزود: «زمانی که جشنواره‌ای با حضور کشورهای مختلف برگزار می‌شود باید به ثبت برسد و از این رو باید قبل از برگزاری چنین برنامه‌هایی به دیگر کشورهای عضو اکو اطلاع‌رسانی شود.» ماراش اوقلی به برنامه‌های سازمان اکو برای تقویت روابط اقتصادی، کشاورزی، فرهنگی و گردشگری میان کشورهای عضو اشاره کرد و گفت: «این سازمان می‌تواند با تشویق کشورها برای توسعه روابط، زمینه آمد و شد بیش از پیش آنان را برای آگاه شدن از توانمندی‌های یکدیگر فراهم کند.»

همچنین معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جشنواره آش زنجان گفت: «به صنعت گردشگری در ایران آن‌گونه که باید و شاید توجه نشده و به این حوزه به‌عنوان صنعت نگاه نشده است و از دلایل نپرداختن به صنعت گردشگری، تکیه کشور به درآمدهای نفتی است.» سعید شیرکوند معتقد است در ایران به‌دلیل اتکا به درآمدهای نفتی به بسیاری از حوزه‌های درآمد از جمله مالیات و گردشگری توجه نشده و منجر به ایجاد نگرش تفننی بودن گردشگری و تعبیر آن به جابه‌جایی افراد شده است.

به گفته او، گردشگری تفنن و جابه‌جایی افراد نیست بلکه فرصتی است که می‌توان با استفاده از آن اقتصاد کشور را توسعه داد و زمینه اشتغال‌زایی و کسب درآمد بیشتر را برای مردم فراهم کرد. معاون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی سازمان میراث فرهنگی با بیان اینکه رئیس جمهوری این سازمان را مکلف به توسعه و احیای گردشگری در کشور کرده است، گفت: «در همین راستا شهرداری‌ها می‌توانند عوارض نوسازی را از سرمایه‌گذاران دریافت نکنند یا در صورت اصرار بر دریافت این مبلغ، بخش بسیاری از آن را تخفیف دهند.»


گروه :

CRM کلبنیک

برخی از برچسب های مرتبط

اخبار گردشگری کارگروه گردشگری استان قم با حضور معاون گردشگری کشورتشکیل شد

مرتضی رحمانی موحد بیان داشت: کشور عراق نیز ترجیح می دهد تا این سفرها به صورت گروهی انجام پذیرد.

اخبار گردشگری استقبال OIC از طرح ایران با موضوع تأسیس مرکز میراث کشورهای اسلامی

در نشست پایانی این کنفرانس که روز جمعه مورخ 15 آذر ماه جای در شهر بانجول، مرکز کشور گامبیا برگزار شد، طرح تنظیمی از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خصوص تاسیس مرکز میراث کشورهای اسلامی که از سوی نماینده اعزامی دفتر امور بین الملل این سازمان ارائه شد مورد استقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

اخبار گردشگری معاون گردشگری اعلام کرد

هشتمین اجلاس وزرای گردشگری کشورهای اسلامی پانزدهم آذر ماه برابر با ششم دسامبر سال 2013 با سخنرانی مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری کشورمان در کشور گامبیا برگزار شد.

اخبار گردشگری در دیدار مسئولان گردشگری دو کشور تاکید شد

معاون گردشگری کشورمان در حاشیه هشتمین اجلاس وزرای گردشگری کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در کشور گامبیا، با لواء سمیسم وزیر گردشگری و آثار باستانی کشور عراق دیدار کرد.

اخبار گردشگری حضور نجفی در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور

امین عارف نیا خاطرنشان کرد: در نمایشگاه گردشگری فیتور که از 22 تا 26 ژانویه برابر با 2 تا 6 بهمن‌ در مادرید اسپانیا برگزار می‌شود فعالان بخش خصوصی و دولتی کشورمان در حوزه گردشگری شرکت خواهند کرد.

اخبار گردشگری مدیرکل دفتر امور بین‌الملل خبر داد

لادن جعفری تهرانی ادامه داد: 9هزار شرکت (تورگردان، حمل و نقل ، دفاتر خدمات مسافرتی، هتلها و مراکز اقامتی، شرکتهای خدماتی و غیره) از 167 کشور و منطقه درجهان، در سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری اسپانیا (فیتور) حضور دارند.

اخبار گردشگری دستور ویژه نجفی برای رسیدگی به موضوع سرقت از گردشگر آلمانی

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از دستور ویژه رئیس این سازمان برای پیگیری موضوع سرقت از گردشگر آلمانی در کرج خبر داد.

اخبار گردشگری تفاهم نامه طرح تطبیق استانداردهای کیفیت خدمات واحدهای اقامتی با عامل چهارم

این توافق نامه در ادامه اجرای طرح تطبیق استانداردهای کیفیت خدمات تاسیسات گردشگری موضوع بند 2 تبصره ذیل ماده 11 آئین نامه ایجاد، تکمیل ، درجه بندی ، نرخ گذاری تاسیسات گردشگری و نظارت بر فعالیت آن ها مصوب 1/5/1382 هیئت محترم وزیران و هم چنین در راستای دستور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، مورخ 27/7/92 مبنی بر واگذاری عامل چهارم در ادامه اجرای استاندارد سازی واحدهای اقامتی گردشگری، به امضاء رسید.

نظرات :
نظر شما :

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 کد بالا را در کادر وارد نمایید :
اگه نمی تونی کد رو بخونی کلیک کن

تمامی حقوق قانونی این درگاه متعلق به گروه آقای مدیر می باشد

طراحی شده توسط طراحان پویا