درخواست و مشکلات مدیریتی خود را با مشاوران آقای مدیر در میان بگذارید

تدوین طرح کسب و کار،ارائه راهکارهای مدیریتی،بررسی نقاط قوت و ضعف سازمانهادرخواست مشاوره مدیریت

هدف‌گذاری 40 میلیارد دلاری برای درآمد گردشگری
هدف‌گذاری 40 میلیارد دلاری برای درآمد گردشگری
عضو کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران با اشاره به اهداف و برنامه‌های کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی در تعامل با دولت برای اصلاح زیربناهای بخش گردشگری گفت: کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی به دنبال شناسایی توانمندی‌ها و تسهیل امور در حوزه گرشگری است. مطمئنا ضرورت توجه به سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری وجود دارد و آژانس‌های گردشگری باید تقویت و توانمند‌تر شوند.
به گزارش «ایسنا» محمود نجفی عرب به تشریح ضرورت‌ها و چشم‌انداز بخش گردشگری در پایان برنامه ششم پرداخت و گفت: درآمد کشور از بخش گردشگری در پایان برنامه ششم باید به رقم 40 میلیارد دلار برسد، رقمی معادل 6 برابر درآمد فعلی که با توجه به ظرفیت‌های گردشگری کشور دور از دسترس نیست. وی تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری به‌ازای هر شغل بسیار پایین است و به‌عنوان مثال ایجاد هر شغل در حوزه صنعت حدود 200 تا 300 میلیون تومان هزینه دارد؛ در حالی که در بخش گردشگری حجم خدمات برای ایجاد یک شغل بسیار پایین است.


گروه :

CRM کلبنیک

برخی از برچسب های مرتبط

اخبار گردشگری رونق توریسم انقلابی در چین

دولت چین برای توسعه مراکز گردشگری که به دوران جنگ علیه ژاپن و انقلاب چین مربوط می‌شوند بودجه فراوانی اختصاص داده است.

اخبار گردشگری به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی

به گزارش توربو نیوز، براساس گزارش‌ «سازمان‌ جهانی جهانگردی» بیشترین کاهش گردشگران متوجه کشورهای مالی، ساحل عاج، غنا، گینه، لیبریا و سنگال است که همگی آن‌ها طی سال‌های اخیر عملکرد بسیار موفقی در جذب گردشگر داشته‌اند.

اخبار گردشگری مهمانان خارجی ناراضی به خانه بازمی گردند

هتل‌سازی زمانی که گردشگران خارجی در تعداد قلیل وارد ایران می‌شدند و کشورهای دیگر خاورمیانه در اولویت آژانس‌های خارجی بودند به لحاظ اقتصادی توجیه نداشت، زیرا این تعداد محدود در کنار قرار نگرفتن گردشگری در بسته هزینه خانوار ایرانی نمی‌توانست ظرفیت‌های خالی هتل‌ها را پر کند.

اخبار گردشگری اثبات پیشینه شهرنشینی تمدن ایرانیان دستاورد ثبت جهانی شهر سوخته

شهر سوخته اولین محوطه باستانی ایران بود که در فهرست میراث جهانی به ثبت رسید. این شهر ۵ هزار سال قبل محل زندگی کسانی بود که امروز به آن‌ها ایرانیان گفته می‌شود. شهری متمدن،‌ با ساختارهای شهرسازی امروز ما.

اخبار گردشگری تورهای گردشگری شاد شاد با نوشابه مجانی

مدیر کل نظارت و ارزیابی تورهای گردشگری گفت: روزنامه کثیرالانتشار تنها برای سوداندوزی خود تبلیغاتی را در صفحات آگهی خود منتشر می کنند که مغایر با موازین نظارت جمهوری اسلامی ایران است.

اخبار گردشگری بیشترین آثار ثبت شده جهانی متعلق به چه کشوری است

فرهنگ جاری بشری از مجموعه دستاوردهای حفظ شده بشر به وجود آمده است با تاکید بر کلمه حفظ شده چرا که دستاوردهای نابود شده سهمی در فرهنگ ندارند.

اخبار گردشگری اطلاعات سفر را از رادیو پیام بخواهید

رادیو پیام تابستان امسال به منظور اطلاع‌رسانی از وضعیت جاده‌ها، رادیو سفر می‌شود.

اخبار گردشگری معرفی پایگاه های گردشگری تهران در تابستان با سامانه 137

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(istta) به نقل از باشگاه خبرنگاران، حجت الاسلام میثم امرودی معاون اجتماعی وفرهنگی شهرداری تهران در حاشیه اختتامیه نخستین جشنواره فیلم وعکس میهمان تهران که عصر دیروز در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد به برگزاری ویژه برنامه های شهرداری تهران در ایام تابستان و بابرند میهمان تهران اشاره نمود و اظهارداشت: افتتاحیه این برنامه های گردشگری جمعه برگزار خواهد شد.

نظرات :
نظر شما :

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 کد بالا را در کادر وارد نمایید :
اگه نمی تونی کد رو بخونی کلیک کن

تمامی حقوق قانونی این درگاه متعلق به گروه آقای مدیر می باشد

طراحی شده توسط طراحان پویا