درخواست و مشکلات مدیریتی خود را با مشاوران آقای مدیر در میان بگذارید

تدوین طرح کسب و کار،ارائه راهکارهای مدیریتی،بررسی نقاط قوت و ضعف سازمانهادرخواست مشاوره مدیریت

هدف‌گذاری 40 میلیارد دلاری برای درآمد گردشگری
هدف‌گذاری 40 میلیارد دلاری برای درآمد گردشگری
عضو کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران با اشاره به اهداف و برنامه‌های کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی در تعامل با دولت برای اصلاح زیربناهای بخش گردشگری گفت: کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی به دنبال شناسایی توانمندی‌ها و تسهیل امور در حوزه گرشگری است. مطمئنا ضرورت توجه به سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری وجود دارد و آژانس‌های گردشگری باید تقویت و توانمند‌تر شوند.
به گزارش «ایسنا» محمود نجفی عرب به تشریح ضرورت‌ها و چشم‌انداز بخش گردشگری در پایان برنامه ششم پرداخت و گفت: درآمد کشور از بخش گردشگری در پایان برنامه ششم باید به رقم 40 میلیارد دلار برسد، رقمی معادل 6 برابر درآمد فعلی که با توجه به ظرفیت‌های گردشگری کشور دور از دسترس نیست. وی تصریح کرد: سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری به‌ازای هر شغل بسیار پایین است و به‌عنوان مثال ایجاد هر شغل در حوزه صنعت حدود 200 تا 300 میلیون تومان هزینه دارد؛ در حالی که در بخش گردشگری حجم خدمات برای ایجاد یک شغل بسیار پایین است.


گروه :

CRM کلبنیک

برخی از برچسب های مرتبط

اخبار گردشگری هند؛ مقصد نخست گردشگری فرهنگی آسیا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(istta) به نقل از ایسنا، در قالب این طرح، جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی تمامی ایالت‌های هند شناسایی شده و اقدامات لازم برای معرفی جهانی آنها صورت می‌گیرد. در این راستا در نخستین گام 511 بنای تاریخی در شهر تاریخی «سیواساگار» ایالت آسام هند که از آن به‌عنوان مقصد نخست گردشگری فرهنگی این کشور یاد می‌شود، شناسایی شده‌اند که قرار است در ماه‌های آتی مورد مرمت و بازسازی قرار گیرند.

اخبار گردشگری مراقب کلاهبرداری موسسات نامرئی گردشگری باشید

مدیرکل نظارت و ارزیابی تورهای گردشگری سازمان میراث فرهنگی از کلاهبرداری یک موسسه در زمینه برگزاری تورهای گردشگری خبر داد و گفت: موسسه پرشین کروز با نام دیگر آکاتور آگهی‌های جذاب غیر واقعی منتشر می کند این درحالی است که این موسسه هیچ مجوزی از معاونت گردشگری ندارد.

اخبار گردشگری بازدید از موزه ها در تورهای شبانه تهرانگردی

مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران گفت: قرار است موزه‌ها در برنامه بازدید تورهای شبانه تهرانگردی در ماه مبارک رمضان اضافه شوند.

اخبار گردشگری دهكده جهانگردي و محورهای آن در ایران

مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران:دهكده جهانگردي مكان هايي از يك استان هستند كه آن مكان يا فواصل نزديك به آن به لحاظ جاذبه هاي طبيعي، فرهنگي و تاريخي قابليتهاي لازم را براي جذب جهانگردان دارند و نيازمند ايجاد تأسيسات و امكانات جهانگردي و نيز اطلاع رساني مناسب اند. دهكده جهانگردي به عنوان يك مركز براي تمركز جهانگردان داخلي و خارجي به منظور انجام سفرهاي درون استاني فراغتي، تعطيلاتي، و سكونتي به مقصد جاذبه هاي متنوع جهانگردي در سراسر استان مي‌تواند كانوني براي اسكان و توزيع جهانگردان در سطح هر استان باشد. از اين رو اين كانون مي‌بايست داراي تمامي ويژگيهاي مور نياز ساكنان، جهانگردان و كساني كه اوقات فراغت خود را در دهكده ميگذرانند باشد. بنابراين ساخت فضاهاي تفريحي، ورزشي، اقامتي، خدماتي، تجاري و رفاهي در حد استاندارهاي جهان امروز براي ايجاد اين دهكده پيش بيني ميشود.

ویژه نامه نوروز

معرفی آداب و رسوم نوروزی، صنایع دستی و سوغات استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، ایلام، خوزستان، لرستان، کرمانشاه

دانستیهای گردشگری آنچه از آبگوشت باید بدانیم

آبگوشت، عصاره فرهنگ ایرانی است و هزاره‌ها تاریخ و نکته در آن خفته است و همه قوت آن به ارزش غذایی‌اش نیست و اگر دقیق به آن بنگریم جان فرهنگ نیاکانمان را در پیاله‌ای از آن خواهیم دید...

دانستیهای گردشگری مديريت نام تجاري در گردشگري

یكي از راهكارهاي كشورها براي جذب گردشگر از بازارهاي هدف ايجاد نام تجاري يا برند براي مقاصد گردشگريشان مي باشد...

دانستیهای گردشگری مديريت نام تجاري در گردشگري

یكي از راهكارهاي كشورها براي جذب گردشگر از بازارهاي هدف ايجاد نام تجاري يا برند براي مقاصد گردشگريشان مي باشد...

نظرات :
نظر شما :

نام : *
 

ایمیل : *
   

شماره همراه : *
 

متن پیام : *
 کد بالا را در کادر وارد نمایید :
اگه نمی تونی کد رو بخونی کلیک کن

تمامی حقوق قانونی این درگاه متعلق به گروه آقای مدیر می باشد

طراحی شده توسط طراحان پویا